Home Zábava Muž tvrdí, že porod není nic těžkého. Žena mu za trest připravila...

Muž tvrdí, že porod není nic těžkého. Žena mu za trest připravila simulovaný porod. Takto to dopadlo

131
blank
blank

Mnozí muži se často domnívají, že ženský porod, a tedy celý proces, který musí jejich manželky a přítelkyně absolvovat, není nic hrozného. Jednu z žen však opravdu urazilo, když její manžel zpochybnil porodní bolesti, které zažívala při jejich čtyř zdravých dětech. Chtěla se mu nějakým způsobem odvděčit a tak mu na břicho nainstalovala simulátor.

Simulátor funguje na principu, kdy finguje porodní bolesti během otevírání děložního čípku. Celý tento proces si jeho žena, Jody, nahrála na kameru a sdílela na internetu, aby všichni muži viděli, jak to ve skutečnosti bolí. Smutné je, že ani poslední stupeň simulace, který mimochodem muž odmítl podstoupit, nedokáže odpovídat skutečné bolesti při porodu.

Zpočátku muž strouhal různé grimasy, kdy si myslel, že to vše zvládne v pohodě, ale později to vyvrcholilo do stádia kdy ze sebe některé kablíky strhl a spěšně křičel, aby s tím jeho žena přestala. Inu, není divu, že v závěru své slova sebral zpět a omluvil se své ženě za všechny řeči, kterými banalizují tento hrůzostrašný, ale v závěru nádherný proces, kterým je porod.

Muži by si mali uvedomiť, akú veľkú obeť ženy skladajú v čase, keď sa snažia dostať dieťa na tento neúprosný svet. Naďalej sa však pôrody banalizujú práve chlapmi, a tak by tieto zariadenia mali byť dostupné na vypožičanie v každej krajine, aby každá manželka, mohla svojmu manželovi dokázať, že to celé nie je hračka, ako sa to môže na prvý pohľad zdať.