Home Celebrity Velký obdiv: Raper Kali se vzdal svého honoráře ve prospěch dětí, které...

Velký obdiv: Raper Kali se vzdal svého honoráře ve prospěch dětí, které potřebují peníze na rehabilitace

82
blank
blank

Neuvěřitelně krásné a dojemné gesto od jednoho z nejznámějších raperů v Česku i na Slovensku. Kali se vzdal celého svého honoráře za koncert ve prospěch těch, kteří to potřebují nejvíce.

Ačkoli všichni velmi dobře víme, jak důležité je pomáhat druhým, ne vždy se najde dostatek prostředků pro ty, kteří se ocitli v nouzi. Naštěstí existují v dnešním světě lidé, kteří jsou ochotni věnovat část svého majetku na dobrou věc. Právě z těchto lidí bychom si měli brát příklad.

Kali se jen nedávno zúčastnil festivalu Hip Hop žije, kde měl svůj koncert. Ještě před vystoupením oznámil, že všechen svůj zisk věnuje dětem, které potřebují peníze na rehabilitace po těžkých zraněních, nebo kvůli vážnému postižení.

Pokud by částka nebyla kulatá, chtěl dokonce doplatit ze svých vlastních financí. Spolu s DJem Petrem Panna se jim nakonec podařilo vysbírat celých 4 000 eur. Peníze putovaly čtyřem rodinám, které to potřebovali více než oni.

Výtěžek z koncertu byl celý předán členem občanského sdružení APPA. Kali i Peter Pann si za svůj čin rozhodně zaslouží obdiv a respekt. I díky lidem jako jsou oni, je svět krásnějším místem pro život. Proto bychom nikdy neměli zapomínat na ty, kterým osud nadělil méně štěstí než nám, ale rozdávat své štěstí ostatním.