Home Celebrity Chris Brown hodlá žalovat modelku, která ho obvinila ze znásilnění

Chris Brown hodlá žalovat modelku, která ho obvinila ze znásilnění

149
blank
blank

Začátek týdne byl pro Chrise Browna opět tím z divočejších. V Paříži ho totiž zatkla policie a bez vysvětlení odvezla do vazby. Teprve tam si vyslechl, že je obviněn ze znásilnění spolu se dvěma svými bodyguardy. Americká hvězda však vše zapřela, s pomocí právníků se dostala na svobodu a může teď opustit Francii a odcestovat do USA, i když je stále vyšetřována s podezřením ze znásilnění. Brown už po poradě se svými advokáty chystá žalobu proti modelce, která ho z násilné soulože nařkla.

Čtyřiadvacetiletá žena je kvůli policejní ochraně a neuzavřenému vyšetřování držena v anonymitě. Browna obvinila v pondělí 21. ledna a po krátkém výslechu si pro rappera přijela policie a odvezla ho k výslechu.

„Vyšetřování, která nejsou v tuto chvíli uzavřená, budou pokračovat pod vedením pařížského státního zástupce,“ uvedl mluvčí francouzského státního zastupitelství v rozhovoru pro magazín TMZ.

Devětadvacetiletého Browna propustili z vazby bez kauce. Na svobodě jsou i jeho dva bodyguardi, které policie zatkla s hudebníkem.

Francouzská modelka tvrdí, že ji Brown znásilnil 15. ledna ve svém pokoji hotelu Mandarin Oriental. Rappera prý potkala toho večera v baru Le Crystal v centru Paříže. Hudebník ji pozval na soukromou party do svého pokoje i s kamarádkou. Tu ale ochranka odlákala, takže sama skončila v pokoji s Brownem. Tehdy ji prý donutil k souloži proti její vůli.