Home homepage Čtvrtina mužů si při seznamování přidává centimetry

Čtvrtina mužů si při seznamování přidává centimetry

199
blank
blank

Americká klinika Bespoke Surgical vyzpovídala tisícovku nezadaných mladých mužů se záměrem zjistit, jak nadhodnocují či podhodnocují délku svého penisu při seznamování. A z výsledků vyplývá, že více než čtvrtina pánů si v průměru přidává 2,5 centimetru. Dvanáct procent mužů svůj pyj podhodnocuje o 2,6 centimetru.

Osmatřicet procent mužů tedy uvádí nesprávnou velikost. Autoři výzkumu z Bespoke Surgical totiž zmíněné tisícovce pánů penis raději změřili. Srovnali tento údaj s tím, který pánové uváděli při komunikaci s novými partnerkami a partnery.

Velikost pyje je mezi muži samotnými stále tabu, protože s velikostí si spojují vlastní mužnost a schopnosti. Proto autory nepřekvapilo, že údaj pokřivují vlastní fantazií. Překvapilo je ale, že každý desátý muž se tak podhodnocuje.

„Většina průzkumů zabývajících se velikostí pyje je zkreslená tím, že se opírá o údaje, které muži měří sami. A víme, že se muži rádi chlubí něčím větším, než co jim příroda nadělila. Náš průzkum to jasně dokazuje,“ tvrdí autoři z Bespoke Surgical.