Home Sex a vztahy Po čem muži skutečně touží víc než po souloži, ale nemluví o...

Po čem muži skutečně touží víc než po souloži, ale nemluví o tom? Ženy zpozorněte, tohle je věc po které touží nejvíc!

1127
blank
blank

Mnoho žen si myslí, že muži chtějí ženy pouze kvůli intimnímu styku a že je jinak ženy vůbec nezajímají. Říkají, že muži jsou primitivní a ženy berou pouze jako objekt pro uspokojení. Ale naadlo vás, že si možná jen ženy všechno špatně vykládají?

Touha mužů

Možná to budeš ok, ale muži chtějí mnohem víc než pouze soulož. Mužská pýcha a pevnost jima le nedovolí říct skutečnou pravdu a proto jsme se rozhodli vám vše odhalit.

Vztah

Žádný muž nechce nikoho urazit, ale sílou přírody je ženy o to víc přitahují. Intimní styk tvoří pouze 50% šťastného vztahu. Všichni muži vyžadují pocit kliud, jemnost a ženskou náruč, kterou budou milovat. Touží po zcela něčem jiném, co bude součástí jejich vlastního světa. Pokud se jich dotkne žena, kterou milují, mají hned lepší náladu, chrání je to před úzkostí, motivují je k úspěchhu. Většina mužů o to ale nežádá, protože nechtějí v očích žen vypadat jako slaboši.

Láska

Muž touží cítit lásku. Žena obvykle vytváří ve vztahu emoce a k tomu pomůžou doteky a následně také slova. Podpoříte sebevědomí muže, což pomůže vašemu společnému světu.

Zajímejte se

Muži touží po zájmu žen. Vyjádřit zájem muži není nijak těžké: ptejte se ho, jaký měl den a zajímejte se o to, co dělá.

Oceňte je

Muži si přejí, aby jejich snaha a úsilí bylo oceněno. Ocenit muže lze především ústně. Muži totiž netuší, co si ženy myslí a neumí číst mezi řádky, proto s mužem žena musí mluvit narovinu.
Zde jsou tipy přímo od mužů, co od ženy chtějí slyšet:

“Jsem velmi ráda, že jsi nás sem přivedl, děkuji.”
“Jsi skutečný muž! Kromě práce se umíš dokonale postarat o celou rodinu.”
Dotkněte se mužova ramena a řekněte: “Jsi skutečně dobrý manžel a dokonalý otec, a proto tě moc miluji.”
Když se vrátí muž konečně z práce, pozdravte se a řekněte mu: “Jsem ráda, že tě konečně zase vidím.” V ideálním případě, pokud to uděláte s příjemným úsměvem a mějte na sobě pěkné spodní prádlo …
Pokud se cítí muž špatně, řekněte: “Neboj se, všechno bude opět v nejlepším pořádku.” Bez dalších slov i otázek.

Pokračování na další straně