Home homepage Urologové rozlišují sedm základních typů tvaru přirození

Urologové rozlišují sedm základních typů tvaru přirození

592
blank
blank

Najít dvě těla – opomineme-li jednovaječná dvojčata – která by byla stejná, je téměř nemožné. Genetická variabilita našeho druhu vede ke kombinacím tvarů, textur a barev, takže dva téměř stejné tělesné orgány neexistují. Přesto i genová variabilita funguje v rozmezích určitých tvarových hodnot. A platí to i pro penisy. Ačkoli platí, že co muž, to jiný tvar a velikost, existují v lidské populaci určité typy či trendy. Urologové je roztřídili do sedmi základních.

Urolog doktor Darren Breen ze společnosti iMEDicare pak v rozhovoru pro deník The Mail vyjmenoval sedm typů penisu.

Penis typu tužka je dlouhý, ale tenký. Po celé délce má stejnou tloušťku (obvod).

Paprika je další tvar penisu, který je nadprůměrně silný, ale průměrně dlouhý či ještě kratší. Většinou je také trochu silnější u kořene, ale i žalud má dost objemný obvod (ne výrazně užší než kořen).

Dopravní kužel připomíná čtvrtý typ penisu, který je tlustý u kořene a výrazně se zužuje ke špičce penisu. Je to velmi častý typ penisu, který trpí fimózou – příliš zúženou předkožkou.

Banán je penis, který je výrazně zakřivený nahoru, doleva či doprava. Je většinou průměrně či nadprůměrně dlouhý a po celé délce zhruba stejně tlustý. Ale pokud zakřivení při erekci působí potíže či je v extrémním úhlu, je to na konzultaci s urologem.

Penis tvaru kladiva má užší bázi u kořene a postupně se rozšiřuje směrem k žaludu a ten je pak silný. Připomíná baseballovou pálku, když kraj žaludu výrazně nevystupuje nad obvod penisu, nebo skutečné kladivo, když je žalud o dost širší než tělo pyje pod ním.

Klobása je nejčastější typ pyje, má průměrnou délku i šířku a tu po celé délce zhruba stejně silnou.

Posledním typem je penis pornoherců alias okurek/okurka. Je to penis nadprůměrně dlouhý a také nadprůměrně silný v obvodu. Je to prostě penis srovnatelný se salátovým okurkem/salátovou okurkou.