Home Hubnutí Zhubla jsem neuvěřitelných 47kg! Všem vám teď ukážu, jak jsem to dokázala

Zhubla jsem neuvěřitelných 47kg! Všem vám teď ukážu, jak jsem to dokázala

599
blank
blank

Vždycky jsem vážila zhruba 49 kg. Po porodu syna jsem ale začala přibírat. Loni v zimě jsem se dostala na neuvěřitelných 100 kg… S touto přebytečnou váhou jsem žila 10 let a mohu říct, že je to velmi těžké a děsivé. Je hrozné ve 30 letech nebýt schopen vylézt z postele, protože máte zvětšené nohy. Nemohla jsem dělat běžné domácí práce, protože pohyb pro mě byl těžký a stále mi docházel dech. Uvědomila jsem si, že mě moje nadváha zabíjí a že s tím musím začít něco dělat!

Myslím, že jsem vyzkoušela všechny diety, které existují, ale nedosáhla jsem žádných výsledků!

Mohla jsem za celý den sníst jen půlku rajčete a půlku okurky a sice jsem něco zhubla, ale byla jsem podrážděná, zejména když lidé v mé přítomnosti jedli. Byla jsem proto zlá a šokovaná. Nejhorší na tom bylo, že jsem vždycky znovu přibrala stejně rychle a snadno, jak se mi podařilo zhubnout.

blank

Když jsem si uvědomila, že všechny mé snahy jsou k ničemu, rozhodla jsem se začít jíst dobře .

Přestala jsem jíst všechny smažené věci, nejedla jsem po 18.00, ale ani to nefungovalo. Skoro jsem to vzdala, když najednou…

První fáze

Zjistila jsem, že na západě už nikdo kvůli hubnutí nejí zdravě a necvičí. Lidé prostě jedí to, na co mají chuť a stejně se jim daří hubnout.

Rozhodla jsem se zjistit si o tom více.

Jde o to, že tito lidé používají spalovač tuků, což je produkt, který spálí všechny jejich přebytečné kalorie. Jde o přírodní šumivých tablet na hubnutí FAT Burner Je to šumivých tablet přírodních ingrediencí na hubnutí, které se navzájem doplňují a posilují. Stačí tento produkt brát třikrát denně vždy po jídle.
Samozřejmě jsem se do FAT Burner svému poradci, abych zjistila, co si zkušení odborníci myslí o FAT Burner. Nyní vám sem napíšu všechno, co mi odborník řekl.

Názor odborníka

Alena Novotná, nutriční specialistka: Naši odborníci začali před nějakou dobou doporučovat svým klientům účinné spalovače tuků. FAT Burner , o kterém se zmiňujete, je nový produkt z Anglie, který se objevil také za oceánem. Tento produkt je opravdu účinný a skvěle spaluje tuky. Hlavní látkou, kterou obsahuje, je zelená káva. Skvělé je, že po dlouhých experimentech jsme zjistili, že tento produkt spaluje tolik tuku, že můžete jíst vše, na co máte chuť. Stačí jen brát FAT Burner po každém jídle. Myslím, že každý, kdo se snaží zhubnout, by měl vyzkoušet “ FAT Burner 

Začala jsem několikrát denně brát “ FAT Burner

Článek pokračuje na další straně. (Šipka)