Home Krása a móda Díky tomuto triku mám každý den jinou barvu vlasů. Tohle musíte zkusit...

Díky tomuto triku mám každý den jinou barvu vlasů. Tohle musíte zkusit taky!

336
blank
blank

Určitě to každá z vás zná. Barvení vlasů je někdy zdlouhavý a opravdu otravný proces. Na působení barvy čekáme většinou desítky minut a častokrát se i stane, že s výsledkem nakonec nejsme spokojené. Tomu je ale konec!

➡ Objevila jsem totiž MOFAJANG – Barevný vosk do vlasů. ⬅️

Barvení vlasů nikdy nebylo tak rychlé a zábavné, jako teď! Konečně nemusím čekat desítky minut na to, než začne barva působit. Nanášení je opravdu jednoduché a hlavně rychlé. Na výběr je hned z několika barev, které na vlasech vypadají opravdu krásně! To ale rozhodně není vše, co mě na tomto vosku zaujalo!

Barvy se dají použít na veškeré typy vlasů a navíc jsou k nim opravdu šetrné!Navíc tento vosk může používat naprosto každý, takže nezáleží na pohlaví nebo věku jedince. Co mě ale opravdu překvapilo je, že mé vlasy jsou po obarvení voskem odolné proti nepříznivému počasí, hlavně proti větru.

Tento skvělý vosk obsahuje glycerin, barviva a parfemaci. Jsou naprosto šetrné a kvalita barvy je opravdu vysoká. Aplikace je navíc opravdu rychlá a snadná. Stačí si vosk rozetřít do dlaní a následně aplikovat na vlasy. Stačí se podívat na video pod tímto textem!

Barva navíc vždy skvěle chytne, takže se nemusím bát neobarvených částí. Při jeho použití nejsou žádné zbytky nebo tuky, navíc lze snadno vymýt z vlasů a druhý den ho mohu znovu použít!

Mně nezbývá nic jiného, než vám tento produkt doporučit! Momentálně si ho můžete koupit za krásných 335 Kč.

➡ Nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak obarvit své vlasy! Krásná barva vlasů každý den. ⬅️