Home homepage Nová metoda hubnutí z Japonska! Trvá 5 minut a potřebujete pouze ručník

Nová metoda hubnutí z Japonska! Trvá 5 minut a potřebujete pouze ručník

188
blank
blank

Neskutečné se stalo realitou? Paní Fukutsuidziová je japonská doktorka, která se specializuje na problémy páteře a pánevní kosti. Její výzkum trval 10 let aby se pokusila vyvinout správné držení těla a posílení zad i břišních svalů. Její metoda funguje a překonala i její očekávání!

V čem je trik podstatný a jak funguje? Jednoduchý trik, který redukuje tuk v pase. Připravte si ručník a 5 minut svého času.

POSTUP:

Ručník stočte do pevné rolky a obvažte ho gumičkou nebo špagátkem, aby zůstal stočený. Poté si lehněte na rovný povrh, nejlépe na zem. Nedoporučujeme postel ani gauč. Stočeným ručníkem si obložte záda a kříž. Nohy roztáhněte do šířky ramen a špičky nasměrujte k sobě. Vyrovnané ruce dejte nad hlavu dlaněmi k zemi. V této poloze zůstaňte 5 minut.

Začněte vždy třikrát denně, vždy po dobu 5 minut. Zkuste si ho například aplikovat do své ranní rutiny. První věc co uděláte po probuzení. Po několika týdnů se výsledek dostaví. Páteř bude zpevněná a zbavíte se nadbytečného tuku v pase. Možná si říkáte, že je to příliš jednoduché a neefektivní. Vyzkoušejte si to. Nestojí to absolutně nic.