Home Krása a móda Vybíráte roušku? Není rouška jako rouška… Pořiďte si tu, která je z...

Vybíráte roušku? Není rouška jako rouška… Pořiďte si tu, která je z kvalitního materiálu!

543
blank
blank

Rouška se v této době stala doplňkem každého, kdo chce vyjít na veřejnost. Všude kolem sebe vidíte reklamy, které podporují užívání roušek na veřejnosti. Jak ale vybrat tu správnou?

Rouška se stala v podstatě ze dne na den nedostatkovým zbožím, takže mnoho lidí muselo oprášit své šicí stroje, a začít si roušky vyrábět doma svépomocí. Tato doba už naštěstí přešla a čím dál více obchodníků začíná nabízet kvalitní a stylové roušky. Pokud se rozhodnete pro koupi kvalitní roušky, tak se rozhodně dívejte na materiál, ze kterého je rouška vyrobena.

Nabízíme roušku z kvalitního materiálu, která dokáže z 95 % zachytit všechny viry, a tím tedy i koronaviru. Roušky z tohoto materiálu nemají v ČR konkurenci. Nekupujte si roušky jen kvůli dodržení zákonné povinnosti nošení roušek na veřejných místech. Pořiďte si roušku, která ochrání zdraví, a ještě k tomu vypadá velice dobře.

Proč jsou naše roušky lepší?

Klasické roušky, které si ušijete doma z látky, jsou většinou velice prodyšné, a nedokáží zachytit všechny bakterie, které poletují vzduchem. Roušky, které koupíte jednorázové s filtrem, musíte po několika hodinách vyhodit, a není možnost je nějakým způsobem vyčistit. Naše roušky jsou ušity ze 4 vrstvého nanovlákna, které navíc obsahují aktivní stříbro, díky kterému jsou antibakteriální.

Pokud chcete svoji roušky mít ještě jako módní doplněk, tak nabízíme možnost ji z přední strany potisknout vlastním motivem. Potisk roušky vlastním motivem může sloužit i jako ideální rouška pro děti, které roušky nosit nechtějí. Můžete jim nechat vyrobit roušky s potiskem, jaký si vyberou. S tímto použitým materiálem, a vlastním potiskem můžete získat kvalitní funkční roušku, která bude sloužit i jako módní doplněk.

STYLOVÉ ROUŠKY Z NANOVLÁKNA KOUPÍTE >> ZDE <<