Home Celebrity Gabriela Koukalová nafotila odvážné fotografie pro Playboy. Neuvěříte co ji k tomu...

Gabriela Koukalová nafotila odvážné fotografie pro Playboy. Neuvěříte co ji k tomu vedlo…

10
blank
blank

Bývalá světová biatlonistka (v současné době moderátorka magazínu SHOWTIME) Gabriela Koukalová (31) se rozhodla předvést světu ve své plné kráse. Gabriela se rozhodla nafotit snímky, kde odhaluje své polonahé tělo. Tyto fotografie se rozhodla nafotit pro kalendář magazínu Playboy. Výtěžek z prodeje kalendářů zamíří do Fondu Gábi v rámci nadace Konto Bariéry, které je na podporu lidí s poruchami příjmu potravy.

Gabrielu Soukalovou si všichni pamatujeme jako bojovnici plnou energie i po dlouhém závodu. I poté co odjede náročný závod, vypadala pořád jako z nějakého hollywoodského filmu. Gabriela má velkou kuráž. Tu dokázala tím, že dokázala odejít ze sportovního světa, vyrovnat se se svou minulostí. Poté uspěla  nejen jako designérka, ale jak již bylo zmíněno tak i jako moderátorka pořadu SHOWTIME na Primě.

„Nabídka na focení smyslných snímků mě nejdřív zaskočila. Ale přesvědčil mě její dobročinný podtext. Fotky totiž nepotěší jen čtenáře, ale zároveň podpoří i lidi s poruchou příjmu potravy, se kterou mám osobní zkušenost. Rádi bychom vybrali čtvrt milionu korun, které pomohou podpořit činnost mé nadace,“ říká Gabriela Koukalová.

Článek pokračuje na další straně.